KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14797289
nr 1479 7289
Evert Lundquist
(1904-1994), Sverige
Etsning, Fönster. Signerad, numrerad 70/110. Bildmått: 24x24 cm, yttermått inklusive ram: 42x41 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 juli 2022
kl 19:49:40
1.000 kr
Evert Lundquist
Läs mer om Evert Lundquist